Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir? Özel zamanları hakkıyla kutlamak için hediye gibi küçük detaylara dikkat etmek önemlidir. Bu sevdiklerimizin doğum günleri gibi özel zamanlar için geçerli olmakla birlikte, bize emek vermiş ya da vermekte olan öğretmenlerimiz için de geçerlidir. Üstelik her yıl 24 Kasımda kutlanan öğretmenler günü hediye alımı ile saygı ve sevgimizi sunduğumuz özel zamanlardan biridir. Öğretmenler günü hediyesi […]
Zayn Malik Kiminle Düet Yapacak? Genç kızların sevgilisi Zayn Malik kiminle düet yapacak?One Direktion grubundan ayrıldıktan sonra kariyerine solo olarak devam eden Zayn Malik’in pek çok ünlü ile düet yapacağına dair dedikodular şu sıralar magazin dünyasında ağızdan ağıza dolaşıyor..
Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisi Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı..Kızı Lara’yı doğurduktan sonra uzun süre Berlin’de yaşayan ve Elidor reklamları ve katalog çekimlerinde yer alan Meryem Uzerli Gecenin Kraliçesi dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.
Başrollerinde Meryem Uzerli, Murat Yıldırım
Tuba Büyüküstün’ün Kısa Saç İmajı Ünlüler arasında bu sıralar kısa saç pek bir moda…Güzelliği ile olduğu kadar saçları ile göz kamaştıran ve hatta bundan dolayı şampuan reklamlarında oynayan Tuba Büyüküstün bu modaya uyanlardan
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra Tims Yapım’ın yeni projesi Kösem Sultan rengarenk oyuncularıyla yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor.Rengarnk dedik çünkü dizide tanıdık tüm simalar yer alacak..